P-75457

Podujatie bolo zrušené.

Podujatie sa už konalo a skončilo.

december 2018 pred 131 dňami ODPORÚČAME

11. Ompitálsky jarmok Doľany 2018

11. Ompitálsky jarmok Doľany 2018

Kedy: 8. decembra 2018
Kde: Doľany, okres Pezinok
Miesto konania: Dom kultúry Juraja Fándlyho

Jarmok tradičných remesiel a ručných prác sa koná v Mikulášskej a predvianočnej atmosfére v obci Doľany okres Pezinok v Dome kultúry Juraja Fándlyho. Ponuka tovaru je pestrá, budú tu výrobky z dreva, pletené a háčkované čiapky, obrusy, hračky, ručne vyrábané šperky, keramika, textilné dekorácie, dekupáž, maľované šatky, tričká, med, koláčiky a rôzne milé drobnosti. 
O 15,00 hod. príde Mikuláš aj s darčekmi pre deti. 

O občerstvenie je tiež postarané. Členky spolku pre vás pripravia domáce koláčiky, na ktorých si môžete pochutnať spolu s už tradičným gulášom, lokšami a vínkom. Nebude chýbať ani punč. 

Info pre predajcov:
Poplatok za stôl, ktorý máme k dispozícii s rozmerom 1m x 1m, sú 2,- EUR. K dispozícii je 21 stolov (po 7 na každej strane v prístavbe) a 10 historických stánkov v sále (5 po každej strane), ku ktorým môžeme dať jeden alebo dva stoly (stôl pridaný k historickému stánku sa už nespoplatňuje). Za objednanie si historického stánka sa platí 5,00 EUR. Vlastné stánky sa, vzhľadom na to, že jarmok sa koná vo vnútri a priestor je obmedzený, nemôžu používať.

Tovar si treba prísť rozložiť najneskôr hodinu pred otvorením jarmoku.

11. Ompitálsky jarmok Doľany 2018

Hľadáte ubytovanie?

 

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia